Forum 4x4 Team 4x4.czest.pl
Częstochowa
Forum tych z napędem 4x4 i nie tylko.

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
 Foto Galeria         4x4 Team   

Śląska Integracja Terenowa dla WOŚP 2013

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum 4x4 Team 4x4.czest.pl Strona Główna -> Imprezy zorganizowane.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
prezes
V I P

PostWysłany: 18.10.2012 - 15:30    Temat postu: Śląska Integracja Terenowa dla WOŚP 2013 Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Śląska Integracja Terenowa dla WOŚP 2013

Dziś mogę się pochwalić nie lada sukcesem ....porozumieniem regionalnym wszystkich klubów śląskich co do miejsca i organizacji WOŚP-u 2013 .
To właśnie Holy City będzie gospodarzem WOŚP 2013 całej śląskiej offroadowej braci .
Kolejny raz będziemy się integrować w szczytnym celu i zaakcentujemy swą wielkość i rosnącą spójność jako środowiska .
A będzie się działo ,swą obecność ,zaangażowanie oraz współorganizowanie WOŚP 2013 w Częstochowie potwierdzili
klub Kajman
GT Buków Off-road
Silesia Park 4x4
Bigteam 4x4
Kucyk Team
slask4x4.pl
KOJOT4X4
GEKON Off-road Team
Off-road24.pl

Jeszcze dziś udostępnię grafikę WOŚP 2013

Jak co roku OFF-ROAD24.pl jest organizatorem częstochowskiej offroadowej akcji WOŚP Smile
Częstochowski komitet WOŚP http://pl-pl.facebook.com/wosp.czestochowa już zaczął działać w związku z XXI finałem który odbędzie się gdzieś w Częstochowie (niema jeszcze ustaleń)ale pewnie Biegan
http://czestochowa.gazeta.pl/czestochow ... final.html
Jest plan abyśmy czynnie uczestniczyli w XXI wielkim finale WOŚP
Jest nas spora grupa ludzi o wielkich sercach i mam nadzieję że właśnie przy takich okazjach te serca otworzymy na świat ludzi potrzebujących .
link do WOŚP http://www.wosp.org.pl/

Dziś jestem po rozmowie telefonicznej z Adrianem ...szefem Częstochowskiego Sztabu WOŚP już parę szczegółów omówiłem (chcemy zrobić powtórkę z 2008 roku ..mówimy o rozmachu ) resztę będę omawiał a o konkretach Was poinformuję
Praca przy tak szczytnym celu jak WOŚP wymaga dużego społecznego nakładu pracy i tu mam nadzieję że znajdą się chętni do pomocy

Mam plan taki aby Finał XXI WOŚP-a w Częstochowie był tak popularny jak ten z 2008 r.....pod względem ilości aut.
Kto był ten pamięta

szczegóły na bieżąco tutaj
oraz na naszej stronie
V I P

PostWysłany: 18.10.2012 - 16:05    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zabezpieczenie medyczne nad Śląską Integracją Terenową dla WOŚP 2013 w Częstochowie obejmuje Off-Road Rescue-Team

V I P

PostWysłany: 18.10.2012 - 20:30    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Filmową opiekę nad Śląską Integracją Terenową dla WOŚP 2013 w Częstochowie obejmuje TERENWIZJA

V I P

PostWysłany: 18.10.2012 - 20:37    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziś dołączyły do nas kolejne kluby

KTM Bezdroża
4x4off.pl
Admin

PostWysłany: 20.10.2012 - 19:02    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

prezes napisał:
Kto był ten pamięta

No tu bym polemizował Razz Mr. Green

Intencje 20-sia brawo dla pana

PostWysłany: 21.10.2012 - 19:49    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tom napisał:
prezes napisał:
Kto był ten pamięta

No tu bym polemizował Razz Mr. Green

Intencje 20-sia brawo dla pana

to fakt ....film urwany Very Happy
V I P

PostWysłany: 21.10.2012 - 19:50    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Więc oficjalnie ostatni klub naszej śląskiej braci jest z nami

Mutt Gliwice dołączył do nas
V I P

PostWysłany: 22.10.2012 - 16:20    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kluby potwierdzające swą obecność na WOŚP 2013 w Częstochowie

1-Klub Kajman
2-GT Buków Off-road
3-Silesia Park 4x4
4-Bigteam 4x4
5-Kucyk Team
6-Ślask4x4.pl
7-KOJOT4X4
8-GEKON Off-road Team
9-Off-road24.pl
10-4x4off.pl
11-KTM Bezdroża
12-Mutt Gliwice
13-Off road team Myszków

Pytanie najważniejsze kogo na liście brakuje lub kogo pominąłem ....podpowiadajcie

Oraz kolejna sprawa proszę o wysłanie na biuro@off-road24.pl maila z informacją
mail do kontaktów
dane do osoby władnej lub reprezentanta klubu (telefon)
logo klubu do reklam
wstępną szacunkową ilość uczestników

z góry dziękuję
V I P

PostWysłany: 22.10.2012 - 19:29    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

14-ZMOTA Katowice 4x4

Jeden z najstarszych klubów Śląskich ...toż to dziadkowie offroadu

witamy w szeregach naszej akcji
V I P

PostWysłany: 23.10.2012 - 21:53    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kolejne Kluby Śląskie potwierdzające swą obecność na WOŚP 2013 w Częstochowie

1-Klub Kajman
2-GT Buków Off-road
3-Silesia Park 4x4
4-Bigteam 4x4
5-Kucyk Team
6-Ślask4x4.pl
7-KOJOT4X4
8-GEKON Off-road Team
9-Off-road24.pl
10-4x4off.pl
11-KTM Bezdroża
12-Mutt Gliwice
13-Off road team Myszków
14-ZMOTA Katowice 4x4
15-SQUAD-GLIWICE
Level 4

PostWysłany: 16.11.2012 - 0:49    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Są najstarsze kluby to proszę o dopisanie najmłodszego do w/w listy "Trawers4x4"
V I P

PostWysłany: 30.11.2012 - 9:40    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wczoraj przy okazji małego zebrania mamy połapane troszkę szczegółów .... Very Happy
podzielę się tym najważniejszym

pierwsza i ważna sprawa Marcin "Stopiw" poprowadzi naszą licytację z racji tego że mu to dobrze wychodzi na innych imprezach Very Happy :browar:

i kolejna

jeśli jest ktoś kto może nam pomóc w jaki kolwiek sposób przy organizowaniu pomocy sponsorskiej to serdecznie zapraszam kontakt biuro@off-road24.pl lub 507590971
V I P

PostWysłany: 30.11.2012 - 9:41    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kolejna nasza propozycja jest pod tytułem "Sobotnia Klubowa Integracja"

W sobotę 12.01.2013 zapraszamy naszych śląskich kolegów i nie tylko śląskich na taką małą skromną integrację wieczorną...suto zastawiony stół ,strzeżony parking dla waszych aut oraz sypialnia koedukacyjna z zapleczem socjalnym pod warunkiem że nie straszne wam będzie spanie na własnych materacach w warunkach spartańskich ale w temperaturze 21st.
Na pewno będzie miło posiedzieć ,pośmiać się ,powspominać ...i nie tylko w zacnym klubo-koleżeńskim gronie .
Pytanie skierowane do was brzmi .....Co wy na to moi mili ?.....jeśli jest ktoś kto jest chętny na taki obrót sprawy to serdecznie zapraszam do tematu i zapisywania się "tu " na Sobotnią Bibkę Smile
V I P

PostWysłany: 04.12.2012 - 13:38    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kolejne Kluby Śląskie potwierdzające swą obecność na WOŚP 2013 w Częstochowie

1-Klub Kajman
2-GT Buków Off-road
3-Silesia Park 4x4
4-Bigteam 4x4
5-Kucyk Team
6-Ślask4x4.pl
7-KOJOT4X4
8-GEKON Off-road Team
9-Off-road24.pl
10-4x4off.pl
11-KTM Bezdroża
12-Mutt Gliwice
13-Off road team Myszków
14-ZMOTA Katowice 4x4
15-SQUAD-GLIWICE
16-Trawers4x4
V I P

PostWysłany: 10.12.2012 - 12:36    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Komunikat !!!

Mam Wam wszystkim coś ważnego do zakomunikowania i dotyczy bezpośrednio organizacji ŚIT dla WOŚP 2013.
Nie jest tajemnicą że mam problemy ze zdrowiem i jak zawsze w najmniej odpowiednim momencie nasilają się problemy z jego stanem.
I tak właśnie w sobotę rano załatwiłem sobie na hołdzie nogę co przy mojej wadze urasta do monstrualnych problemów.
Oficjalnie nie na chodzę i nie nalatam się przy organizacji ŚTI dla WOŚP 2013 ale mogę z za biurka zrobić bardzo wiele.
Dziś oficjalnie zwracam się z prośbą do przedstawicieli Częstochowskiej braci Offroadowej o fizyczną pomoc przy tworzeniu tej imprezy .
Prośbę swą kieruję do;
Jurapark24.pl jako właściciela terenu
4x4Off Grupa Jurajska
KTM Bezdroża
Trawers4x4
Plan jest prosty współorganizacja WOŚP i podział obowiązków czyli co możemy wspólnie zrobić dla tej szczytnej idei.
Propozycja wspólnego spotkania to środa 12.12.2012 w siedzibie Off-road24.pl o godzinie 18:00 w celu omówienia szczegółów i ich ewentualnego dogadania.
Na mój postulat odpowiedzieli już i potwierdzili swą obecność
Jurapark24.pl
4x4 Off Grupa Jurajska
KTM Bezdroża
V I P

PostWysłany: 12.12.2012 - 18:22    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Z przykrością informuję iż Off-road24.pl i moja osoba rezygnuje z organizacji ŚIT dla WOŚP 2013 w Częstochowie.
Wszystkich zainteresowanych przyjazdem na w/w imprezę informuję że na pewno się odbędzie i o konkretach będą informować nowi organizatorzy w nowych tematach które powinny powstać w najbliższym czasie.
Administratorów forum proszę o zamknięcie tematu i jego usunięcie gdyż już on niczego nowego nie wniesie.
Admin

PostWysłany: 12.12.2012 - 22:56    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zamykam. Kasować nie widze potrzeby, kto był zainteresowany, bedzie miał ciągłość.
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum 4x4 Team 4x4.czest.pl Strona Główna -> Imprezy zorganizowane. Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: