Forum 4x4 Team 4x4.czest.pl
Częstochowa
Forum tych z napędem 4x4 i nie tylko.

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
 Foto Galeria         4x4 Team   

Zima i paliwo co sie może stać :)

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum 4x4 Team 4x4.czest.pl Strona Główna -> Techniczne.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rafi
High Level

PostWysłany: 03.02.2012 - 22:05    Temat postu: Zima i paliwo co sie może stać :) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Takie coś mnie spotkało iż Landrynka zaczęła parskać i się dławic jak by jej brakowało paliwa. Wczoraj stało się na jakąś dłuższą chwile i później było dobrze, ale za to dziś to już był dramat odcinek ok. 4 jechałem 1,5 godziny. Dojechałem do warsztatu na kanał (były też problemy z odpaleniem po raz pierwszy tej zimy) pierwsze co świece sprawdzam ani jedna nie grzeje do wymiany. no dobra zamówione zamontowane. ale to nie powód ze auto nie jechało na rozgrzanym silniku, pod auto pierwsze co wyjmuje odstojnik paliwa (takie coś w LR występuje ze zbiera paprochy wodę parafinę z baku bardzo dobre rozwiązanie w dieslu za to trzeba anglików pochwalić) a tam WOOOOOOWWW o w mordę widziałem zapchane zamulone odstojniki ale nie tak. Foty poniżej. po wyczyszczeniu odstojnika zapobiegawczo wymieniłem jeszcze filtr paliwa (tamten miał przejechane około 1000km). Dodam jeszcze że wczoraj po tym pierwszym za muleniu wjazd na stacje benzynową tankuje 5 litrów benzynki + uzdatniacz przeciw zamarzaniu paliwa.

To co było w osadniku: piasek, lód, jakiś syf, gluty itp.

Ps. nie tylko jak tak dziś miałem kolega w megan'ce to samo we filtrze paliwa
WieRcik
Level 8

PostWysłany: 03.02.2012 - 22:25    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

DIEEEEEEEEEEESEL Crazy Crazy Crazy
Level 6

PostWysłany: 20.01.2013 - 20:39    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Poszukuję kogoś co zrobi mi zbiornik paliwa z nierdzewki,ktoś wie gdzie najlepiej się zgłosić Question
DivX
Level 6

PostWysłany: 24.01.2013 - 11:49    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jestem niemalże pewien, że w Sambor&Sambor obok Semexu widziałem piękne zbiorniki z nierdzewki, raczej duże bo to części do ciężarówek, ale na pewno robią na indywidualne zamówienia bo była nawet taka informacja powieszona. Z tego co pamiętam ceny wstrzymujące chwilowo oddech, jak to nierdzewka ale jakość zdecydowanie warta ceny.
Level 8

PostWysłany: 30.01.2013 - 9:17    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ewentualnie Marek Krawczyk Wręczyca Wielka tel.605499105 , spawa wszelkiego typu wynalazki , robił zbiornik przelewowy do zmoty Zbyszka wg wzoru Alberta
Level 6

PostWysłany: 31.01.2013 - 21:45    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzięki Smile
alf
Level 0

PostWysłany: 21.08.2015 - 14:29    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja wszelkie sprawy związane z serwisem załatwiam w serwis Toyoty: Jak dla mnie nie ma niczego lepszego. Nigdy mnie nie zawiedli. jakby ktoś potrzebowal, podaje linka: http://www.serwistoyoty.pl/
Powrót do góry
Seba
V I P

PostWysłany: 23.08.2015 - 23:56    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kibel mi sie zapchal chlopaki z toyki dadza rade?
Powrót do góry
rafi
High Level

PostWysłany: 27.08.2015 - 21:45    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ogarną temat dzwon Very Happy
Adam
Level 7

PostWysłany: 07.10.2015 - 19:20    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Seba na Ciebie zawsze można liczyć brawo
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum 4x4 Team 4x4.czest.pl Strona Główna -> Techniczne. Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: